Главная → Добрива та біогумус в Чернівцях

Добрива та біогумус в Чернівцях

Забрати добрива зі складу в Чернівцях можна, попередньо замовивши їх по телефонам +38 (050) 102-23-83 або +38 (096) 445-11-83 або оформивши заявку на цьому сайті.

Ви можете так само стати дилером, і отримати спеціальні умови на придбання і доставку наших добрив.

На даний момент дилерська мережа активно формується, умови дилерства описані на цій сторінці. Ви теж можете стати нашим дилером і отримати оптові ціни.

Кожен представник буде відзначений прапорцем на карті. І буде отримувати всі замовлення з нашого сайту, які приходять з Вашого регіону.

Гумус компанії Екочудо поширюється по всіх областях нашої Батьківщини. На сьогоднішній день йде процес постійного зростання числа представників. Наміром фірми Екочудо є збільшення якості, загальний розвиток і дослідження Еко очищених добрив. Наша компанія вивчає гумус на самих різних культурах: сільського господарства, присадибних, плодових дерев, ягідних кущах, квітах, кімнатних рослинах.

Купити добрива в Чернівцях великою партією або дрібними порціями можна у дилерів нашої компанії. Також і в Чернівецькій області поставляється черв’як Старатель нашого виробництва і біогумус. Чернівці – місто з великою інфраструктурою, купивши продукцію у наших дилерів ви не платите дорожче ні гривні, ціна на біогумус для споживача залишається однаковою в усіх областях, крім деяких торгових точок, доставка біогумусу до яких ускладнюється і вимагає великих витрат.

Не викликає сумнівів, що гумус і плоди нашої праці доставлять жителям Чернівців та області одну лише користь.

Замовити рідкі добрива, хробака Старателя або біогумус в Чернівцях можна набравши номер або відвідавши склад дилера. Купити наш біогумус ви можете безпосередньо на сайті, заповнивши контактну форму або зв’язавшись по одному з написаних в контактах номером телефону.

Телефонуйте сьогодні, і в наступний сезон вас чекатиме хороший урожай, багато вітамінів і щастя!
ЗАМОВИТИ ТОВАР