Главная → рідке добриво АЙДАР

рідке добриво АЙДАР

рідке добриво Айдар

ХАРАКТЕРИСТИКИ

концентрація 1:200
гумінових речовин 2г/л
зміст NPK 2г/л
ціна прайс-лист


ЗАМОВИТИ

Ідеально підходить для підживлення зернових культур після зимового періоду спільно з невеликим додаванням карбаміду, витрати 280грн на га.

Айдар – це універсальне рідке органічне добриво з біогумусу, призначене для рослин, є результатом діяльності технологічної лінії дощового черв’яка, відомого як Володимирський гібрид «Старатель ». Добриво не містить запаху і має коричневий колір. У цей комплекс входять натуральні екологічно чисті і безпечні поживні елементи, гумінові речовини, стимулятори росту і розвитку рослини.

Використання «Айдара» позитивно діє на процеси росту, фотосинтезу і обміну, в результаті чого підвищується урожай сільськогосподарських культур і значно знижуються втрати при зберіганні. З рідким екологічно чистим добривом «Айдар» ви зможете виробляти високоякісну екологічно чисту сільгосппродукцію.

В “Айдарі” міститься 50 видів ґрунтових ефективних мікроорганізмів-корисний для рослин мікробіоциноз (спільнота).

Наявність гуматів і фульватов натрію і калію, фульвокислот, амінокислот, вітамінів, природних антибіотиків, фітогормонів, мікро – і макроелементів робить «Айдар» комплексним препаратом з вмістом всіх компонентів вже вермикомпосту в розчиненому фізіологічно активному та доступному для рослин стані.

ЧУДОВИЙ врожай з добривами Екочудо(096) 445-11-83
Телефонуйте та замовляйте!

У рідких добривах, в яких склад поживних речовин відмінно збалансований, міститься високий відсоток гумінових кислот, які сприяють ґрунтової родючості, її захисту та збереження від посухи, перезволоження та забруднення.

Склад рідкого добрива

Завдяки високій концентрації мікроорганізмів-продуцентів хітинази, здатних до розщеплення хітину (з цієї речовини полягає зовнішній скелет комах), «Айдар» можна ефективно використовувати як захисний засіб для рослин від комах. Наявність бактеріостатичних білків і антибіотиків призводить до того, що препарат має бактерицидні властивості. Бактеріостатичні білки виділяють тканини дощового хробака, а антибіотики-симбійні мікроорганізми, які в процесі вермикультивування знаходяться в кишечнику дощового хробака.

У концентрованому органічному добриві «Айдар» міститься достатня кількість біостимуляторів, більшість мікроелементів, мінеральних речовин, багата бактеріальна мікрофлора. Використовуйте «Айдар» згідно з рекомендаціями, і ви підвищите схожість і енергію насіння, імунітет рослин до численних захворювань, інтенсивність клубнеобразованія, прискорите ріст і розвиток рослин. При правильному використанні рідкого комплексного добрива «Айдар» спостерігається пригнічення патогенної мікрофлори і блокування надходять до тканин рослин радіонуклідів, в результаті чого значно зменшується вміст у сільгосппродукції нітратів, спостерігається покращення їх загального стану, збільшення врожайності, а також значно прискорюється ріст і розвиток плоду.

Рідке комплексне добриво «Айдар» завдяки його властивостям, можна використовувати у всіх кліматичних зонах землеробства, як у відкритому грунті, так і під час культивування рослин у закритому грунті.

Переваги рідкого добрива:

 • підвищити схожість і енергію насіння;
 • поліпшити коренеутворювальні процеси рослин;
 • скоротити терміни дозрівання на 10-15 днів;
 • прискорити процес вкорінення живців;
 • прискорити ріст і розвиток рослин;
 • підвищити у рослин опірність до хвороб;
 • значно знизити вміст нітратів у продукції;
 • убезпечити себе від важких металів і радіонуклідів;
 • збільшити в плодах сільськогосподарських культур вміст цукрів, вітамінів і білків;
 • позбутися хлорозу і поліпшити цвітіння і плодоутворення;
 • позбутися від гнітючої дії патогенної мікрофлори.

У вас ще можуть залишитися сумніви щодо ефективності органічних добрив, тому ми надаємо вам можливість зробити перший пробний замовлення, щоб переконатися в перевазі біодобрива «Айдар». У нас немає сумнівів, що розвиток нових технологій у створенні натуральних добрив – це перспективне майбутнє сільського і дачного господарства.

Придбай рідке комплексне добриво «Айдар» можна на нашому сайті, залишивши заявку або безпосередньо зв’язатися з дилером у вашій області.
ЗАМОВИТИ ТОВАР