Главная → Біогумус ЕКОЧУДО. Його ціна, характеристики та властивості

Біогумус ЕКОЧУДО. Його ціна, характеристики та властивості

біогумус Экочудо

ХАРАКТЕРИСТИКИ

вологість 30-50%
зміст N:P:K 1:2:1
ціна в роздріб прайс-лист
ціна оптом W-50% 5350 грн/т


ЗАМОВИТИ

Біогумус (вермикомпост) «ЕКОЧУДО»

Біогумусом “Екочудо” називається органічне комплексне добриво високої якості, яке є результатом діяльності технологічної лінії дощового хробака, відомого як Володимирський гібрид ” Старатель”. Випускається у вигляді сипучої мелкогранулірованной маси (розмір гранул 1-3 мм).

Біогумус “Екочудо” є концентрованим добривом, з вмістом ферментів, антибіотиків, вітамінів, гормонів росту і розвитку рослини, а головне, біогумус “Екочудо” має всі необхідні поживні речовини і мікроелементи, велика кількість гумінових кислот. Так як біогумус “Екочудо” є мікробіологічним добривом, в ньому є унікальний корисний для рослин мікробіоциноз (спільнота корисних для рослин мікрорганізмів), що створює і поліпшує родючість грунту. В біогумусі неприпустимо наявність патогенної мікрофлори, яєць гельмінтів, насіння бур’янів, цисти патогенних найпростіших, личинок синантропних мух. Рослини протягом усього свого циклу розвитку поступово і з легкістю засвоюють добриво.

Біогумус гранульований можна використовувати в якості основного органічного добрива під час посадки і підживлення всіх видів с/г культур, у квітникарстві, лісівництві і виробляючи реанімування і рекультивацію грунтів.

Біогумус сипучий у відкритий грунт можна починати вносити ранньою весною і закінчувати пізньої осені. Так як це органічне добриво має пролонговану дію, ефективність біогумусу спостерігається більше 25 років. Завдяки високій концентрації мікроорганізмів-продуцентів хітинази, здатних до розщеплення хітину (з цієї речовини полягає зовнішній скелет комах), біогумус можна ефективно використовувати як захисний засіб від комах. Щоб захистити рослини від комах, біогумус краще вносити на грунт навколо рослин або приготувати вермикомпостний «чай» (водний настій), щоб обприскувати листові поверхні в період вегетації.

Застосування біогумусу “Екочудо” дозволить збільшити урожай в 1,5 – 2 рази і скоротити терміни дозрівання на 1-2 тижні.

Гарний врожай з добривами Екочудо
(096) 445-11-83Телефонуйте з будь-яких питань!

 

Ефективність біогумусу ” Екочудо”:

• з використанням біогумусу можна швидко відновити родючість грунту, поліпшити її здоров’я і структуру;
* рослини і насіння швидко реагують на біогумус через відсутність у нього інертності дії;
• з використанням біогумусу терміни проростання насіння скорочуються, прискорюється ріст і цвітіння рослин, плоди дозрівають на два-три тижні швидше;
* з біогумусом Ви забезпечите рослинам міцний імунітет, що забезпечить підвищену стійкість до бактеріальних гнильних хвороб, в стресових ситуаціях і несприятливих погодних умовах;
* приживлюваність саджанців і розсади з використанням біогумусу набагато вище, спостерігається оптимальний ріст квітів і інтенсивність їх цвітіння;
* застосування біогумусу “Екочудо” підвищує врожайність і покращує смакові якості сільгосп продукції;
* спостерігається пригнічення розвитку патогенної мікрофлори та блокування рослин радіонуклідів, що надходять до тканин, значно зменшується вміст нітратів у сільгосппродукції;
* з біогумусом “Екочудо” Ви забезпечите собі високий екологічно чистий урожай.

Властивості, якими володіє біогумус.

Біогумус сипучий-це чорна розсипчаста з приємним запахом грунтоподібна маса, що має схожість з чорноземом. Завдяки високому вмісту (до 32% на суху вагу) гумінових речовин – гумінових кислот, фульвокислот та гумінів, – біогумус як органічне добриво володіє високими агрохімічними та стимулюючими зростання властивостями. В біогумусі відсутні патогенні мікроорганізми, яйця гельмінтів, насіння бур’янів і важкі метали. До того ж, вміст в біогумусі спільноти корисних мікроорганізмів, що заселяють грунт при його внесенні, виділяють фітогормони, бактерицидні і фунгіцидні сполуки, антибіотики, що витісняє патогенну мікрофлору. В результаті чого грунт буде оздоровлена, а багато поширені хвороби рослин усунені.

Склад біогумусу

Волога – 40-45%
Зола – 35-45%
Органічних речовин – 55-65%
Гумінових речовин – 25-32%
Азоту загального – 1,0-2,0%
Фосфору загального (Р2О5) – 1,5-3,0%
Калію загального (К2О) – 1,2-2,0%
Кальцію – 4,0-6,0%
Марганцю – 60-80мг/кг
Заліза – 0,6-2,5%
Магнію – 0,6-2,3%
Масову частку важких металів, мг / кг-нижче ГДК для грунтів
Патогенна мікрофлора – не містить
Яйця гельмінтів – не містить

Отже, ми отримуємо, що біогумус «Екочудо» – високоефективне і екологічно чисте органічне і біологічне добриво, покращує агрохімічні властивості, підвищує якість, так і кількість врожаю.

Крім цього, у біогумусу гранульованого виняткові фізико-хімічні властивості: повна вологоємність (250%) і водопрочность структури (95-97%), що робить біогумус чудовим мелиорантом і почвоулучшителем.

Ви можете купити біогумус оптом як сипкий, так і гранульований на нашому сайті або через нашу дилерську мережу. Продається біогумус також і в роздріб. Ціна залежить від способу доставки або від місця розташування дилера. Завантажуйте прайс та замовляйте.
ЗАМОВИТИ ТОВАР