privatbank

Главная → Добрива та біогумус в Ужгороді

Добрива та біогумус в Ужгороді

Забрати добрива зі складу у Вашому регіоні, попередньо замовивши їх по телефонам +38 (050) 102-23-83 або +38 (096) 445-11-83 або оформивши заявку на цьому сайті.

Ви також можете стати нашим дилером, і отримати спеціальні умови на придбання і доставку наших добрив.

Кожен представник буде відзначений прапорцем на карті. І буде отримувати всі замовлення з нашого сайту, які приходять з Вашого регіону.

Добриво торгової марки Екочудо поширюється по всій території України. Сьогодні здійснюється процес постійного зростання числа представників. Основою нашої компанії є збільшення властивостей, загальне поліпшення і випробування еко чистих добрив. Наша компанія досліджує гумус на певних видах рослин: сільського господарства, дачних, плодових деревах, кустарних рослинах, кольорах, кімнатних рослинах.

Купити добрива в Ужгороді партіями від 1 тонни або вроздріб можна у наших дилерів. Також і в Закарпатській області поставляється добриво нашої компанії і біогумус. Ужгород – місто з розвиненою інфраструктурою, купуючи добриво у дилерів ви не переплачуєте ні гривні, ціна на гумус для споживача залишиться незмінною скрізь, за винятком окремих продають точок, підвезення товару до яких ускладнюється і вимагає додаткових витрат.

Впевнені, що біогумус і результати нашої роботи принесуть мешканцям Ужгорода та області одну лише вигоду.
Замовити рідке добриво айдар, хробаків старателів або біогумус в Ужгороді можна зателефонувавши за номером або відвідавши торгову точку представника. Купити наш біогумус ви можете і відразу на сайті, заповнивши контактну форму або зв’язавшись по одному з написаних в контактах номером телефону.

Оформляйте замовлення вже сьогодні, і в наступний сезон вас обрадує великий урожай, багато вітамінів і радості!
ЗАМОВИТИ ТОВАР