Главная → Дощовий черв'як СТАРАТЕЛЬ

Дощовий черв’як СТАРАТЕЛЬ

черв'як старатель

ХАРАКТЕРИСТИКИ

назва Eisenia foetida
мінімальна популяція (сім’я) 1500 особин
ціна за сім’ю, до 10 сімей 570 грн.
ціна оптом прайс-лист

 

ЗАМОВИТИ

Дощового (компостного) хробака виду «Старатель» отримав (вивів шляхом схрещування) у лабораторних умовах професор Ігонін Анатолій Михайлович (Володимирський педагогічний університет, 1986 рік). Хробак «Старатель» – це результат схрещування двох просторово віддалених популяцій (володимирська місцева популяція і киргизька популяція з Чуйської долини) гнойових черв’яків Eisenia foetida.

Науково-виробнича лабораторія Луганського національного аграрного університету на чолі з Сергієм Давидовим Івановичем розробляє технології переробки відходів з органіки шляхом вермикультивування. Ця технологія передбачає використання дощового хробака “Старателя” в якості вермікультури.

Доказом того, що дощові черв’яки виникли в докембрийскую еру достатньо, а в 1990 році світ побачив опис копалин ембріонів черв’яків (у них збереглася частина клітинної стінки), які знайшли в шарах періоду нижче пізнього бронзового століття в Поттера у Великобританії, (Витлшир).

У рід “черв’яки”, який використовується в вермітехнологіі, об’єднуються види гнойових, земляних і багатьох інших черв’яків. Догель (1975) відносить їх до сімейства дощові (Lumbricidae), загону вищі малощетінкових Lumbricomorpha), класу малощетінкових (Oligochaeta), підтипу пояскове (Clitellata), типу кільчасті (Annelida), подцарству багатоклітинних, царства тварин. У свою чергу Матвєєва В. Г., Перель Т. С. (1982) розділили черв’яків на три екологічні групи:
* поверхнево-мешкають (E. foetida, Dendroboena oktaedra, Lumbricus castaneus);
• грунтових(Lumbricus rubellus, Eisenia nordenekioldi);
* норніков, що мешкають в глибоких шарах грунту ((Lumbricus terrestris, Dendroboena platura).

Черв’як Старатель(063) 913-54-36

Телефонуйте та замовляйте!

Черв’як «Старатель» – це вид дощові компостні черв’яки Eisenia foetida. У закритому приміщенні розведення компостних черв’яків “Старатель” можливе цілий рік.

Головною особливістю хробака «Старатель» є те, що вони сприяють прискоренню і поліпшення переробки органічних відходів промисловості і сільського господарства (пташиний послід, гній тварин, відходи переробних підприємств харчової промисловості, рослинні залишки, осадки стічних вод очисних споруд) в біогумус – органічне добриво, що володіє високими агрохімічними та стимулюючими зростання властивостями.

Купити сім’ю черв’яків старатель для риболовлі або переробки органіки можна на нашому сайті. Черв’яки також можуть продаватися і оптом для господарств, які збираються займатися виробництвом добрив.
ЗАМОВИТИ ТОВАР