Главная → Добрива в Україні

Добрива в Україні

Багато хто зараз задаються питанням, де купити добрива, органічні або мінеральні, для свого городу або агропромислового комплексу.

Наша компанія пропонує два основних види підгодівлі для рослин природного, природного, походження:

  • біогумус (вермікомпост) – комплексне добриво, яке створила сама природа, єдиний можливий корм для всіх видів рослин.
  • Рідка підживлення “Айдар” – лужна витяжка з біогумусу, з усіма можливими корисними грунтовими мікроорганізмами і мінералами (мікроелементами) в концентрованій формі.

Переваги добрив з біогумусу

Обидва види землеудобрений однаково плідно впливають на схожість, ріст і врожайність сільськогосподарських культур, вони включають в себе всілякі різноманітні мінеральні та органічні речовини в хелатній формі. Їх склад повністю збалансований таким чином, що практично виключається можливість нашкодити рослинам, а інструкції щодо застосування добрива настільки прості, що розібратися в них може кожна людина, навіть далекий від городу. Ще однією важливою перевагою органічних підживлення для рослин є їх ціна – при використанні спільно з мінеральними азотними добривами (карбамід, сечовина), норми внесення останніх зменшується на 50%, а ефект від застосування поліпшується, стає більш пролонгованим і наочним.

Продаж добрив здійснюється по всій території України. Безпосередньо виробництво знаходиться в тихому, екологічно чистому регіоні Київської області – Бородянському районі смт Бабинці. Доставка добрив здійснюється авто-транспротною компанією “Нова пошта”. Великі обсяги добрива на замовлення доставляються з Ірпеня.

Так само наша компанія має мережа дилерів – виробників по Україні, у них ви так само маєте можливість купити добрива за прийнятною ціною, без витрат на доставку.

Замовити продукцію Экочудо дуже простозателефонуйте за будь-яким номером телефону з представлених на цьому сайті, і ви отримаєте вичерпні відповіді на хвилюючі вас питання – де купити добрива в Україні, щоб вкласти мінімум коштів і отримати хороший результат. Хочу додати, що наша компанія є одним з перших засновників даного виду бізнесу на території України, почавши своє існування в 2007 році. Протягом багатьох років, наша продукція мала завжди високу якість і відмінні відгуки покупців. Україна – дуже цікава країна, з безліччю родючих земель і багатим грунтовим потенціалом. Якщо купити добрива в Україні торгової марки то цей потенціал буде повністю розкритий, і ви завжди зможете отримувати екологічно чисті, смачні, здорові овочі і фрукти.
контакти виробника добрив

середня оцінка 4 з 5. всього 217 відгуків від наших клієнтівЗАМОВИТИ ТОВАР