Главная → Доставка і оплата

Доставка і оплата

Доставка

Залежно від розміру, дати і обсягу замовлених добрив, формування замовлення відбувається від декількох хвилин до декількох днів. Замовлення на суму до 500 грн., зроблені до 14: 00 дня, відправляються день в день. Замовлення понад 500 грн. або оформлені ввечері (після 14:00 відправляються завтра. При замовленні добрив вагою понад 300 кг необхідно додатково зв’язатися з нами для уточнення деталей відправки.

Вартість доставки добрив можливо подивитися на сайтах компаній-перевізників або ж дізнатися у нас за телефоном +38(050)102-23-83:

1. «Нова Пошта» www.novaposhta.ua
2. «Нічний експрес» www.nexpress.com.ua
3. «Інтайм» www.intime.ua

Способи оплати

Готівкою кур’єру
Якщо ви цінуєте свій час, для вас важливо зручність доставки, то ви можете оплатити доставку кур’єру при зустрічі у вашому місті. При даному виді доставці добрив (черв’яків ви платите трохи більше грошей, але витрачаєте набагато менше часу.
При отриманні товару, одночасно з Партією добрив ви отримаєте товарну накладну та акт прийому-передачі продукції.

Безготівковий розрахунок (банківський переказ)

Просимо звернути вашу увагу, що даному випадку необхідна 100% передоплата за продукцію. Для даного виду оплати за добрива вам необхідно зателефонувати нашим менеджерами і вказати наступну інформацію про ваше підприємство:

* Повна назва організації / підприємства замовника (форми власності), або прізвище, Ім’я та по батькові фіз. особи-платника;
• Контактна особа (одержувач), його контакти;
* Код ЄДРПОУ підприємства / організації;
• Номер свідоцтва платника ПДВ (якщо є);
* Повний і точну адресу доставки замовлення.

При безготівковому вигляді оплати, менеджер формує рахунок за партію добрив і відправляє його вам по e-поштою. Виставлений рахунок діє протягом 3 днів з моменту виставлення.
Після надходження платежу на розрахунковий рахунок, наш менеджер зв’яжеться з вами для уточнення деталей і термінів доставки добрив.

При доставці клієнту надається наступний перелік документів:

Для фіз. осіб:
• Рахунок;
• Товарна накладна;
• Акт прийому-передачі товару.

Для юр. осіб:
• Рахунок;
• Товарна накладна;
• Акт прийому-передачі товару.

При отриманні замовленої партії добрив, оплаченої з розрахункового рахунку юридичною особою безготівковим способом, що отримує його представник юр. особи зобов’язаний пред’явити довіреність від організації на отримання товару. Також необхідно буде надати посвідчення особи (паспорт, закордонний паспорт, водійське посвідчення) для перевірки справжності довіреності.

готівкою при самовивозі
Мабуть, найшвидший і вірний спосіб. Якщо у вас є така чудова можливість забрати добрива зі складу самостійно, ви можете це зробити зі складів у Києві.
ЗАМОВИТИ ТОВАР