Главная → Знайомство з гібридом дощового хробака " Старатель"

Знайомство з гібридом дощового хробака ” Старатель”

Черв’яки, які раніше вважалися просто жахливими гусеницями, яких знаходили на дорозі після приємного м’якого дощу, зараз зросли в статусі. Ці підземні тварюки тепер часто живуть в бункерах, бочках, коритах, і інших ящиках. Це дає багатьом людям нове життя, приносячи хліб на стіл і одяг на спини … або навіть постачають їх повністю.

Дощові черв'яки

“Я ніколи не думав, черв’як буде кимось на зразок мого кращого друга, але коли мій чоловік повинен був піти з будівельного бізнесу через поганий стан здоров’я ми зіткнулися з реальною проблемою:. Яку роботу він міг зробити, що б повністю підтримати нас і ще не дуже важку? Тоді, так як там, принаймні 9 мільйонів рибалок Україні, в тому числі компанії – ми вирішили, що розведення дощових черв’яків на продаж як приманка для риби – це те, що доктор прописав ” .

Почали нову “ферму” з чотирма пластиковими ящиками з-під мандаринів гібридних черв’яків Старатель. Сьогодні тримаємо 800 бункерів, і клієнти приходять з країн ближнього і далекого зарубіжжя, щоб купити “худоба” і добриво, які виробляємо.

знайомство з дощовими черв’яками

Гібридних черв’яків Старатель не слід плутати зі звичайними черв’яками. Розведення цього виду дощового хробака-реально прибуткова справа… чудовий вид розроблений для комерційних цілей.

Сьогоднішні дощові черв’яки більше, ніж їх предки: нормальна довжина ситого, повної особини зразка становить від 6 до 10 сантиметрів, а деякі навіть більше. Істота дуже легко адаптується до різного клімату і умов і не стане сповзати, якщо для нього передбачено достатнього харчування і вологи.

Як звичайний черв’як, володимирський гібрид “Старатель” гермафродит … кожен черв’як має і чоловічі і жіночі репродуктивні органи. Це передбачає парування з іншими представниками його виду – виробництво коконів – капсул кожні сім-десять днів. Кокони, в свою чергу, інкубуються протягом двох або трьох тижнів, і виробляють на світ від двох до двадцяти молодих черв’яків. Протягом наступних 60-90 днів, тільки що вилупилися черв’яки самі доростають до статевозрілого віку.

Цей плідний хробак набагато краще для рибалок, ніж будь-який інший вид хробака, тому що він стійкий і живучий, залишається на гачку і його яскраво-червоний колір тіла спонукає рибу в кидатися швидше. Садівники також прагне купити гібридних дощових черв’яків, тому що вони довели свою цінність в городі.

Дощові черв’яки в даний час визнаються в якості високоефективних природних засобів для поліпшення грунту і особливо корисні в розпушуванні і аерації грунту. Маленькі істоти здавна перфорують верхні шари землі, а потім поступово проникають в надра, де їх нори відкривають проходи для кореневої системи рослин.

середня оцінка 3 з 5. всього 6 відгуків (по телефону +380 63 628 34 96)
ЗАМОВИТИ ТОВАР