Главная → Як купити "правильні" добрива для гарного врожаю

Як купити “правильні” добрива для гарного врожаю

Здрастуйте! Багато виробників сільськогосподарської продукції задаються сьогодні питанням – які купити добрива? Щоб отримати не тільки економічну вигоду (що, безумовно, дуже важливо!), але і виростити при цьому якісний, смачний продукт з гідним товарним виглядом. Перед тим, як знайти вирішення даного питання, хотілося б привести цитату одного з класиків: “хочеш знайти відповідь-повернися в початок“. А на початку не було ніяких добрив. Це зараз, в наші дні, існує величезна кількість різних видів добрив, підживлення і грунтосумішей, як на основі натуральних, так і синтетичних (мінеральних) речовин. Піди розберися в цьому різноманітті…

Ми пропонуємо Вам рішення, підслухане у Природи: Чим харчувалися рослини протягом величезної кількості часу до появи сучасних способів вирощування з застосуванням добрив? – правильно, ґрунтовим субстратом, гумусом, який формувався без будь-яких втручань з боку людини. Нині ж, через підвищення інтенсивності використання природних ґрунтових ресурсів, вміст гумусу в землі стрімко зменшується. А його ж потрібно заповнювати!

На жаль, неможливо створити синтетичне мінеральне добриво, яке б повністю замінило природний верхній родючий шар ґрунту – гумус. А шкода… З цього труднощі є кілька виходів: вносити в грунт органічні останки рослинного і тваринного походження (гній, листя, послід, перегній та ін.) або використовувати біогумус. Біогумус – це той же гумус, який утворювався б у грунті протягом сотень і тисяч років самостійно, ми лише трохи (в порядки разів) прискорили цей природний процес, створивши відповідні умови для розвитку дощових черв’яків. Безпосереднім продуктом життєдіяльності промислової популяції черв’яків є, власне, біогумус – єдиний абсолютно збалансований джерело всіх необхідних поживних речовин для рослин. Яким, до того ж, неможливо нашкодити екологічній складовій землі.

Порівняння мінеральних і органічних добрив

\ Мінеральні добрива (синтетичні) Органічні добрива (біогумус)
швидкість дії майже моментально 1-2 тижні
небезпека при недосвідченому застосуванні присутній ні
Час дії 1міс — 0,5 року 1-5 років
співвідношення дохід від врожаю / витрати на добрива 1 — 3 3 — 6
універсальність для всіх культур ні так
способи внесення простий, складний будь-якийЗАМОВИТИ ТОВАР