ГлавнаяДобриво → Добрива для квасолі, гороху та сої

Добрива для квасолі, гороху та сої

квасоля соя і горох

норми внесеннядля нормального грунту

Рідке добриво “Айдар”, ар 90-120 мл
Біогумус “Экочудо”, на кв. м. 100-200 мл

Квасоля, соя й горох відносяться до сімейства бобові. Овочеві культури родини бобових володіють корисними поживними речовинами. В них міститься: клітковина, вітаміни (А і В), флавоноїди, залізо, кальцій, фолієва кислота, вуглеводи, білки, жири, крохмаль. За вмістом білка квасоля, соя і горох перевершують всі м’ясні продукти. За своїм хімічним складом бобові дуже близькі до складу тваринного походження, проте на порядок легше засвоюється організмом людини. В результаті чого, бобові поєднують в собі корисні якості овочів.

Посадка і добрива для квасолі, сої і гороху. Перед посадкою бобових, необхідно підготувати грунт. Кислотність грунту повинна бути нейтральною і вологою, для хорошого плодоношення. Обов’язково потрібно удобрювати органічними або мінеральними добривами. Овочеві боби, приносять хороші плоди після капусти, турнепса і буряка. Бобові є хорошим попередником для всіх культур.

Восени необхідно перекопати грунт, щоб підготувати грунт на посадку навесні. Навесні вносять біогумус “Екочудо” (органічне добриво) перед посадкою і перемішують з грунтом.

Насіння перед посадкою на 4-5 годин замочити в розчині «Айдар» (3 ковпачка розчину розвести в 1 л теплої води). Вони починають проростати при температурному режимі 3-4 градуси. Бобові не бояться заморозків, витримують температуру повітря до -4 градуси. Інтенсивний ріст починає при температурі повітря +19 градусів.

Висівають насіння квасолі (гороху, сої) з кінця квітня до середини травня. Сіють рядовим методом з міжряддями 50 см, в ряду насіння бобових закладають на відстані 12-15 см. Глибина загортання насіння 6-8 см.

Після проростання сходів, необхідно провести підгодівлю розчином “Айдар”, в пропорціях на 10 л води-100 мл розчину, це краще ніж удобрювати квасолю сою і горох хімічними добривами.
ЗАМОВИТИ ТОВАР