ГлавнаяДобриво → добрива для пшениці

добрива для пшениці

пшениця і добрива для пшениці

НОРМИ ВНЕСЕННЯ для нормальної грунту

Рідке добриво “Айдар”, на га 6-9 л
Біогумус “Экочудо”
під культивацію, на га 3-5 т
локально, на га 100-200 кг

Рідке добриво Айдар для підгодівлі зернових культур після зимового періоду спільно з невеликим додаванням карбаміду, витрати 280грн на га.

Айдар хороший як підгодівля для зернових і овочевих культур і антистресант при обробці хімією і кліматичних скачках (посуха, перезволоження, нічні холоди, суховей і т. д.).

Пшениця – це трав’яниста однорічна і багаторічна рослина, яка відноситься до сімейства злакових. Пшениця є передовою зерновою культурою в більшості країн світу. Існує близько 30 сортів пшениці. Пшениця багата мікроелементами (калій, кальцій, магній, фосфор), вітамінами групи В (В1, В2, В6), С, Е і РР. У зернах пшениці міститься крохмаль до 50%, амінокислоти, білки, рослинні жири і клітковина.

Посадка пшениці.

Пшениця росте в будь-якому грунті, однак для кращого росту рослини, необхідно грунт удобрювати біогумусом “Екочудо”, грунт повинна бути повітропроникною з водоутримуючою здатністю. Розрізняють два види пшениці: тверда і м’яка. Тверда пшениця на відміну від м’якої пшениці дає високу врожайність на родючому грунті. Перед посівом насіння пшениці, необхідно проводити обробку ґрунту і загортати насіння на рівномірну глибину лунки у вологий шар і вносити добрива для пшениці. Передпосівна обробка насіння «Айдаром» 1л на 1 тонну насіння (концентрація робочого розчину 1:20). Далі дві обробки в фазу інтенсивного росту (обприскування), концентрація 1:100, 3-4 л/га, можливо поєднання з пестицидами і гербіцидами. При обробці мінеральними добривами витрата мінеральних добрив знижується на 50%. Сіють пшеницю на рівній поверхні грунту, в 2-3 ряди на відстані не менше 10 см. на великих сільськогосподарських фермах використовують Тракторні сівалки, де Відстані між рядами від 15 до 25 см. Обов’язково присмачують грунт азотними і фосфорними добривами. Насіння пшениці необхідно садити на глибину 6-8 см, тому як в період сходів збережена вологість грунту.

З підвищенням вологості і при додатковому поливі пшениці, значно зростає норма посіву до 150-200 кг/га Посіви зазвичай накочують для захисту від пташиних навал. Якщо ви дбаєте про здоров’я і стан ґрунту краще вносити органічні добрива, ніж удобрювати пшеницю нітроамофоска.
ЗАМОВИТИ ТОВАР