ГлавнаяДобриво → Вирощування салату на біогумусі

Вирощування салату на біогумусі

У світі селекційного ВИРОЩУВАННЯ існує безліч видів рослин, чиї листя застосовуються в їжу. Одним з них є салат – травоподобное світло – і вологолюбна рослина. Для приготування їжі використовують листя, а так само качан, корінь або стебло салату, листового або качанного. Через збільшення ринкового попиту на дану зелень, постає питання – Як виростити салат швидко, смачно і без особливих економічних витрат?

вирощування салату та добриво для салату

норми внесення для нормальної грунту

рідке добриво” Айдар”, на ар 90-120 мл
біогумус “Екочудо”, на шт 10-20 г

Відповідь на питання “як вирощувати салат?” простий-можна використовувати добрива біогумус “Екочудо”. І адже дійсно, в цьому добриві не міститься ніяких неорганічних речовин, які могли б змінити смакові або інші органолептичні показники салату.

Для створення розсади салату з його насіння, необхідно їх спочатку замочити на ніч в розчині рідкого добрива “Айдар” (концентрація 1:100), потім висадити в грунт, що складається з грунту, піску і 1/4 частини біогумусу.

Під час висадки розсади салату в грунт, для більш якісного зростання і більш швидкого отримання врожаю потрібно в кожну лунку додати 20-50 г добрива “біогумус Екочудо”. Це найвигідніший метод використання даного добрива, так як ніякі інші рослини (бур’яни і іже з ними), крім безпосередньо салату, не будуть отримувати поживні речовини з внесеного добрива. Ще що можна рекомендувати зацікавленим особистостям у вирощуванні салату зокрема і їстівних рослин в загальному, так це проводити 2-3 позакореневе підживлення свого городу/поля/ділянки сумішшю з води і рідкого добрива “Айдар” в концентрації 1:200. Це допоможе отримати урожай швидше і рясніше.

При необхідності застосовувати мінеральні добрива або різні пестициди, їх спільне з біогумусом внесення в грунт дозволить скоротити кількість хімії на 50%.

Ну і наостанок хочеться додати, що застосування органічних добрив при вирощуванні салату, дозволить не тільки підсолювати його перед їжею, але і не морщитися від кислого, гіркого смаку хімічних речовин, які накопичуються в листі салату при його вирощуванні із застосуванням мінеральних добрив. А зараз, в основному, на ринку тільки такий салат і продають. Шкода. От якби всі використовували тільки екологічно чисті органічні добрива для вирощування салату – було б дуже добре.
ЗАМОВИТИ ТОВАР