Переваги органічних добрив

https://ecowonder.org/zhidkoe-udobrenie-aydar/
Ідеально підходить для підгодівлі зернових культур після зимового періоду спільно з невеликим додаванням карбаміду, витрати 280грн на га.
Підгодівля біодобривом Айдар озимої пшениці у фазі кущіння спільно з 10% азотних добрив дає можливість рослинам почати інтенсивно розвиватися, знімається стрес, скорочуються витрати на мінеральні добрива.

Органічні добрива за всіма параметрами перевершують мінеральні добрива, тому що в них немає шкідливих хімічних добавок, які всмоктуються в рослини та викликають погіршення якості врожаю. Вони, навпаки, знижують рівень шкідливих речовин до 80%. Нітрати провокують ракові пухлини в організмі людини, особливо страждає шлунково-кишковий тракт, щитовидна залоза і т. д. Нітрати сприяють підвищеному показником холестерину, провокують зниження білка в організмі.

Дія органічних добрив

помітно довше (протягом 1-3 років), ніж дія мінеральних добрив. Вони забезпечують надходження поживних речовин, необхідних для росту та інтенсивного розвитку сільськогосподарських культур. Органічні добрива постачають рослину всіма природними мікроелементами, яких немає в добавках хімічного походження. Завдяки органічним добривам грунт стане здоровим, без вмісту переносників інфекцій і шкідливих комах.

органічні добрива

підвищують рихлість грунту, забезпечують рослини всіма необхідними органічними сполуками. Наприклад, при внесенні в ґрунт мінеральних добрив, необхідно знати точні пропорції, інакше неправильне дозування може порушити склад грунту і рослина загине. Мінеральні добрива порушують кислотність грунту, і в отриманим грунті багато КУЛЬТУР НЕ можуть рости.

Біогумус

(органічне добриво) – це натуральний продукт, який виробляють з відходів різного (теоретично будь-якого) походження дощові черв’яки “Старатель”. Він виробляється тільки з екологічно чистої сировини із застосуванням технології, придуманої самою Матінкою Природою. При неправильному внесення біогумусу в грунт – кількісний і якісний склад грунту не порушується, а навпаки, відбувається насичення поживними речовинами і мікроелементами. Надлишки ж біогумусу не змиваються водою, як надлишки мінеральних добрив, а залишаються в тому самому місці, куди їх насипали, чекаючи розчинення до приходу коренів рослин.

Переваги біодобрив

.
В органічному добриві (біогумусі) міститься велика кількість гумусових речовин (гумат калію і гумат амонію), гумінові кислоти і фульвокислоти. У біодобрива не містить патогенні мікроорганізми, паразити і похідні важких металів. Всі поживні елементи мають органічну структуру, що забезпечує пролонговану позитивний вплив добрива високоефективного і натурального кошти для вирощування сільськогосподарських культур. Як показали практичні випробування, використання біодобрив (а зокрема біогумусу “Екочудо”) підвищує врожайність в 1,5-2 рази мінімум!

Переваги біогумусу перед мінеральними добривами.

При використанні мінеральних азотних добрив рослинами засвоюється лише 45-55% від внесеної маси, інша частина відкладається у вигляді нітратів в самих рослинах. Нітрати викликають розвиток ракових пухлин в шлунково-кишковому тракті, зниження вмісту білка в організмі та ін. негативні процеси. Біогумус засвоюється рослинами практично на100%. При цьому вміст нітратів в продукті знаходиться на природному рівні. При використанні біогумусу не відбувається мінералізація грунту, не порушується крихке мікробіологічне рівновагу.
За узагальненими даними інших дослідів, збільшення врожаю при внесенні вермикомпостів по відношенню до незручного контролю становили 19-40%, а в порівнянні з вихідною сировиною-6-27%. Такий розкид значень пояснюється низкою причин, в т. ч. якістю сировини, Умовами біоферментації, грунтовими умовами, біологічними особливостями культур, дозами, термінами, способами застосування добрив і т. п.
ЗАМОВИТИ ТОВАР