Переваги нашої технології

Наша технологія вирощування сільськогосподарських культур дозволить отримати врожай з екологічно чистих продуктів, без вмісту в них шкідливих речовин.

< a href="https://ecowonder.org/gibrid-dozhdevogo-chervya /" title= "рідке добриво АЙДАР" >Листкове підживлення необхідне рослинам, тому як сільськогосподарська культура потребує додаткових поживних речовин протягом усіх фаз розвитку. Активізуючи біохімічні та фізіологічні процеси в клітинах рослин, біопрепарати допомагають прискорити ріст сільськогосподарських культур, а також значно скоротити час дозрівання плодів. Гумінова кислота, яка входить до складу органічних добрив нашої продукції, забезпечує надходження органомінерального комплексу в мембрану клітини. Рослина в свою чергу розпізнає весь цей комплекс як невід’ємну складову, що входить в її структуру. В результаті чого добре засвоюється препарат і відбувається інтенсивне зростання.

Завдяки внесенню поетапного підживлення біогумусу (рідкого розчину) за нашою технологією, насіння протягом 3-4 днів сходять, і починається здоровий розвиток сільськогосподарської культури.

Обробка грунту натуральними добривами за нашою технологією сприяє:

– відновленню родючості грунту;

– зв’язування в грунті радіонуклідів і важких металів;

– не дозволяє рослинам накопичувати велику кількість нітратів, а навпаки допомагає знижувати їх;

– підвищенню імунітету у сільськогосподарських культур;

– підвищенню врожайності в 1,5-2 рази;

– стимуляції росту і цвітінню;

– швидкому вкоріненню культур;

– вмісту вітамінів в плодах рослин.

Наша технологія вирощування дощових черв’яків дозволить отримати високоефективну продукцію.
ЗАМОВИТИ ТОВАР