Главная → Добрива та біогумус в Харкові

Добрива та біогумус в Харкові

магазин “Дім, сад, город”
М. Балаклія, Вул. Куйбишева
Прищепа Володимир Михайлович
тел.: (050)603-16-32
Графік роботи: з 10:00 до 18:00

На даний момент дилерська мережа активно формується, умови дилерства описані на цій сторінці. Ви теж можете стати нашим дилером і отримати оптові ціни.

Кожен представник буде відзначений прапорцем на карті. І буде отримувати всі замовлення з нашого сайту, які приходять з Вашого регіону.

Добриво компанії Екочудо поширюється по всіх областях нашої країни. На сьогоднішній день здійснюється приріст дилерів. Інтересом компанії Экочудо є збільшення властивостей, всебічне поліпшення і дослідження природних, чистих добрив. Наша компанія вивчає гумус на різнобічних рослинах: сільського господарства, присадибних, садових деревах, ягідних кущах, квіткових рослинах.

Купити добрива в Харкові оптом або дрібними порціями ви можете у наших представників. Також в Харківській області йде в продаж черв’як Старатель нашого виробництва, добриво Айдар і біогумус. Харків – місто з розвиненою промисловістю і прогресивним сільським господарством, купуючи добриво у представників ви не платите ні копійки дорожче, вартість на біогумус для фермерів залишається незмінною скрізь, крім деяких точок, доставка добрив до яких ускладнена і вимагає великих витрат.

Вважаємо, що добрива Айдар і результати нашої діяльності доставлять жителям Харкова і області тільки користь.

Купити рідкі добрива, хробаків старателів або біогумус в Харкові можна зателефонувавши за номером або відвідавши магазин регіонального представника. Замовити нашу продукцію у вас вийде і відразу на сайті, заповнивши форму замовлення або зателефонувавши за одним із зазначених в контактах номером.

Телефонуйте вже сьогодні, і завтра вас обрадує відмінний урожай, багато вітамінів і радості!
ЗАМОВИТИ ТОВАР