Главная → Переваги технології внесення добрив від Екочудо

Переваги технології внесення добрив від Екочудо

Про переваги наших добрив і технології органічного екологічно-чистого землеробства можна говорити дуже довго. Але найбільш ефективним способом дізнатися про них – спробувати. А як краще пробувати – вам підкаже наша технологія застосування добрив. Її переваги незаперечні і доведені величезною кількістю всіляких польових дослідів і наукових досліджень.

Чому саме біогумус

Сьогодні велика кількість фермерських господарств визнає, що подальше збільшення обсягів застосування хімічних препаратів і синтетичних мінеральних добрив не призводить до адекватного результату. Іншими словами, стає більше витрат на добрива, шкідливої хімії в землі більше, а приросту врожайності менше. У чому причина? Мабуть, основна причина-це саме виснаження грунтів. Будь-які добрива годують лише самі рослини, але не грунт. І тільки біогумус є природним засобом відновлення родючості грунтів, яке відновлює структуру грунту. Наша компанія виробляє добрива в технології, що піддається постійному аналізу і поліпшень. Постійно розробляються нові, більш ефективні засоби, засновані на цілющих для грунту і рослин властивості біогумусу.

Висновок

Не варто роздумувати, чи варто застосовувати біодобрива. Незабаром всі зрозуміють, що нафту пити не можна, а гроші непридатні для їжі. Замовляйте екологічно безпечні добрива та вирощуйте екологічно чисті продукти!
ЗАМОВИТИ ТОВАР