ГлавнаяДобриво → Добриво і догляд за спатифиллумом

Добриво і догляд за спатифиллумом

спатіфіллум і добрива для спатифиллума

НОРМИ ВНЕСЕННЯ для нормальної грунту

Рідке добриво “Айдар”, на ар 60-120 мл
Біогумус “Экочудо”, на кв. м. 0,6-1 кг

Спатифиллум-надзвичайно вологолюбна і вічнозелена рослина, наш гість з тропіків. Названий так на честь свого великого білого листа, схожого на покривало, який обертає квітка- качан з одного боку. Старі сорти з Нового Світу і Полінезії зараз витіснені з ринку гібридами. За своїм зовнішнім виглядом і тонким відмінностям в життєдіяльності спатифиллум ділиться на більше 50 видів: каннолистний, рясноквітучий, ложковидний і т. д. Недолік добрива і надмірний полив призводить до почорніння листя.

Який догляд любить жіноче щастя

Доглядати за Спатифиллумом в домашніх умовах дуже легко. Він в основному розмножується вегетативним способом: відділенням пагонів або розщепленням кореневої системи, також можливий насіннєвий спосіб розведення. Коренева система коротка, завдяки чому листя як би “ростуть” із землі. У деяких сортах спатифиллума надземна частина складається з декількох листя з повітряними корінням, які більші ніж зазвичай. Це досить світлолюбна і теплолюбна рослина, яка любить жити на добре освітленому місці, з середньою температурою повітря вище 20 градусів. Важливо не допускати протягів і ретельно стежити за вологістю грунту, так як навіть невелике підсихання землі може привести до жовтого кінчиків і підсихання листя. Щоб цього не сталося, рекомендується обприскувати листя спатифиллума і поливати розчином рідкого добрива “Айдар” у воді з концентрацією 1:200.

Коли пересаджувати

Пересаджують рослину в березні, якщо його до цього регулярно поливали. Підготовлені стебла з повітряним корінням садять в попередню ємність з почвосмесью з біогумусу “Екочудо” для жіночого щастя, розвиток нової кореневої системи займає пару місяців. Окремі сорти цієї домашньої квітки розмножуються насінням, отже, вони утворюють кольорові качани тільки через роки 3.

Чим удобрювати спатифиллум? Для посадки необхідно підготувати грунтосуміш з родючої землі і біогумусу “Екочудо”. Полив, обприскування листя і замочування стебел для розвитку коренів бажано проводити розчином рідкого добрива “Айдар” у воді. Якщо кінчики листя починають жовтіти то добриво для спатифиллума від “Екочудо” це ваш кращий вибір для красивих і приємних квітів.
ЗАМОВИТИ ТОВАР