ГлавнаяДобриво → Добрива для гречки

Добрива для гречки

гречка та добрива для гречки

НОРМИ ВНЕСЕННЯ для грунту

Рідке добриво “Айдар”, на га 6,2-8,2 л
Біогумус “Экочудо” (з сівбою), на га 200 кг

Гречка – це круп’яна культура, яка багата залізом, магнієм, цинком, фосфором, йодом, міддю. Крім цих мікроелементів, в гречці містяться вітаміни групи В і Р, а також в ній є клітковина, завдяки якій нормалізується робота травної системи. Міститься в гречці фолієва кислота, зміцнює судини кровоносної системи, покращує серцеву діяльність. Гречка корисна тим, у кого знижений гемоглобін, в ній міститься білок.

Чим удобрювати гречку? На ділянці не складе особливих труднощів виростити гречку, для цього необхідно навесні внести під перекопування 500 г/м2 біогумусу «Екочудо», добрива для гречки.

Посадка насіння. При посіві насіння відстань між рядами не менше 15 см, глибина лунки не більше 3 див. В період появи сходів і до самого цвітіння необхідно прополювати землю не менше 2 разів. Полив грунту необхідно робити регулярно, але помірно. Гречка не вимагає догляду, при пізньому посіві до початку заморозків, встигає зацвісти. Квіти гречки мають світло-жовтий колір, їм притаманний солодкуватий аромат.

Передпосівна обробка насіння “Айдаром” 1л на 1 тонну насіння (концентрація робочого розчину 1:20). Далі дві обробки в фазу інтенсивного росту (обприскування), концентрація 1:100, 3-4 л/га, можливо поєднання з пестицидами і гербіцидами. При обробці мінеральними добривами витрата мінеральних добрив знижується на 50%.

Грунт після її посіву збагачена фосфором, що сприяє очищенню від різних інфекцій.

У період повного цвітіння гречки, потрібно починати прибирання. Верхівку рослини зрізають і висушують в темному місці, періодично перевертаючи зібрану сировину.
ЗАМОВИТИ ТОВАР