ГлавнаяДобриво → Добрива для квітів

Добрива для квітів

Навіть новачок-садівник знає, щоб виростити красиві і здорові квіти, необхідно створити для цього ідеальні умови – наявність сонячного світла, чистого повітря, своєчасного поливу, родючого ґрунту. Але одним з головних факторів життєдіяльності рослин виступає якісне добриво для квітів. Адже з часом навіть найбагатша на поживні речовини грунт виснажується. А в домашніх умовах створити оптимальну підгодівлю для кольорів досить складно, враховуючи велику кількість компонентів, необхідних для нормального росту рослин.

Види добрив для квітів

Добриво для квітів можна купити в багатьох спеціалізованих магазинах. Але необхідно вибирати лише перевірені засоби, так як часто деякі добрива можуть завдати тільки шкоди вашим квітам, пригнічуючи їх життєдіяльність. Звичайно ж, кращими добривами для квітів були і залишаються органічні добрива, так як вони багаті усіма необхідними поживними речовинами, необхідними для росту та формування стійкості до захворювань. Цінність органічних добрив в тому, що вони допомагають поліпшити структуру грунту, її водно-тепло-повітряний режим, знижують кислотність грунту. Для квітів найважливішим органічним добривом вважається біогумус, пташиний послід, коров’як, компост, перепріла органіка. Всі види гною містять в собі в достатній кількості бору, марганцю, міді, кобальту, молібдену, чого цілком достатньо для нормального розвитку квіткових рослин. Як швидкодіюче добриво для квітів використовують пташиний послід, який вважається найкращим з органічних добрив. Пташиний послід необхідно розбавляти водою в співвідношенні 1: 25 безпосередньо перед підгодівлею. Цією сумішшю поливають квіти, намагаючись не потрапляти на листя. Якщо використовувати сухий пташиний послід, то його необхідно розбавити в співвідношенні 1:10 і настоювати 3-6 годин. Гумус використовують для поливу квітів, після повного перепрівання, розбавляючи водою в співвідношенні 1:15. В якості азотно-калійного швидкодіючого добрива використовують вермикомпостний чай (розчин 1:5). Все ж, у домашніх умовах досить складно створити комплексне органічне добриво, а іноді на це просто немає часу.

добрива для квітів

Компанія “Екочудо” пропонує вам готові органічні добрива для квітів для їх комплексного підживлення. Перевага наших добрив в тому, що вони створені з екологічно чистих органічних продуктів на основі кількох видів гною та органічних відходів. Використання добрива для квітів від компанії “Екочудо” дозволяє поліпшити стан грунту і виростити красиві, здорові квіти, з хорошим урожаєм насіння.

продаж добрив і доставка від Екочудо

На нашому сайті ви можете купити добрива для квітів оптом і замовити доставку в будь-яку частину країни. Ціна на екологічно чисті добрива для квітів істотно відрізняється від пропонованої ціни на ринку рослинництва. Подбати про здоровий стан своїх рослин за допомогою екологічно чистих добрив можна, просто необхідно добрива для квітів купити в «Екочудо».
ЗАМОВИТИ ТОВАР