ГлавнаяДобриво → Добрива для кукурудзи

Добрива для кукурудзи

кукурудза та добрива для кукурудзи

НОРМИ ВНЕСЕННЯ
для нормальної грунту

Рідке добриво “Айдар”, на га 3-6 л
Біогумус “Экочудо”
під культивацію, га 3-5 т
локально, га 200 кг

Кукурудза – це однорічна рослина сімейства м’ятлікові. Рослина має досить потужну кореневу систему. Стебла кукурудзи досягають до 2 м у висоту, все залежить від сорту.

Рослина кукурудзи однодомна, яка має роздільностатеві квітки.

У зерні кукурудзи міститься до 4% білка, 1,2% жиру, в ньому багато мікроелементів і вітамінів (В1, РР, В2), аскорбінова кислота. Наприклад, цукрова кукурудза сприяє гарному травленню.

Посадка і добрива для кукурудзи. Для посадки кукурудзи необхідна родючий грунт, з якої рослини зможуть отримати поживні речовини. Добре оброблена грунт сприяє швидкому росту рослини кукурудзи. Чим удобрювати кукурудзу? Для родючості грунту необхідно внести добриво біогумус «Экочудо», в пропорціях 300 – 500 г/кв. м.

Ранні сорти кукурудзи зацвітають протягом 60 днів після появи сходів, пізні сорти кукурудзи починають цвісти через 70 – 80 днів.

Так як кукурудза боїться заморозків, у північних і центральних областях, рекомендується заздалегідь вирощувати розсаду в садовому горщику з добривом грунту по 3 зерна, за 25 днів здійснюється посів насіння до висадки в грунт.

Насіннєві качани необхідно зберігати в сухому приміщенні, вологість не повинна досягати 15 %. Рекомендується для посадки брати насіння з середини качана.

Передпосівна обробка насіння “Айдаром” 1л на 1 тонну насіння (концентрація робочого розчину 1:20). Далі дві обробки в фазу інтенсивного росту (обприскування), концентрація 1:100, 3-4 л/га, можливо поєднання з пестицидами і гербіцидами. При обробці мінеральними добривами витрата мінеральних добрив знижується на 50%.

Посів насіння кукурудзи здійснюється тоді, коли грунт прогрівся до 10 градусів. Насіння розсаджують на відстані 20 см один від одного, глибина не менше 5 см. Сходи рослини, які з’являються на 6 день, потребують доброго освітлення.
ЗАМОВИТИ ТОВАР