Главная → Біотехнологія вирощування розсади в теплиці або в домашніх умовах.

Біотехнологія вирощування розсади в теплиці або в домашніх умовах.

При вирощуванні розсади сільськогосподарських і городніх культур, дуже великий вплив на швидкість дозрівання і якість врожаю грає час посадки рослин в грунт. < strong > чим раніше посадиш, тим швидше поспіє. Але ж на початку весни в географічній смузі України стоять морози, що робить ранню висадку неможливою. На жаль, далеко не скрізь на землі розташовані тропіки, щоб отримувати урожай двічі на рік. І тому чудовим варіантом для фермерських господарств і дачників, що дозволяє дати початок росту, як можна раніше, є розсада. Як в домашніх умовах так і в промисловому виробництві з його величезними теплицями, першорядну важливість має початковий насіннєвий матеріал. Так само усім відомо, що якими б якісними не були насіння (якщо їх посадити в грунт з низьким вмістом поживних речовин) то багато врожаю не збереш.

Для підготовки насіння, їх замочують в розчині рідкої гумінової підгодівлі для рослин “Айдар” з водою в концентрації 1:50 на кілька годин. Потім їх висаджують в спеціальні контейнери з картону розміром 2х2 см для пророщування сходів, наповнюючи їх вологою почвосмесью, що містить не менше 20% біогумусу. Грунт для такого способу особливо важливий, так як в ньому має збалансовано міститися все що потрібно для живлення рослин, і при цьому відсутні хімічні добрива, насіння бур’янів і личинки\яйця комах – шкідників. Все це забезпечує біогумус “Екочудо” повною мірою, як показали неодноразові застосування в різних областях нашої Батьківщини. Така технологія вирощування розсади обумовлена швидким прогріванням невеликої кількості грунту, потужним корнеобразованием, економічним обґрунтуванням заняття малої площі приміщення.

Після проростання, розсаду пересаджують в більш великі ємності, розмірами від 10 до 50 см. кв., в залежності від виду рослин. Тут так само дуже важливо дотримати температурний і світловий режим, а так само забезпечити харчування. Ми пропонуємо використовувати для < strong>вирощування розсади суміш земля \ пісок + біогумус “Екочудо” < / strong>. Якщо всі необхідні параметри в нормі, то розсада вийде міцної, здорової, а головне – екологічно чистою, без вмісту шкідливих хімічних речовин. Що дозволить їй конкурувати на сільськогосподарському ринку через високу якість. Після того, як стебла і листя вирощуваних досягли потрібних розмірів, виробляють висадку у відкритий грунт.

Цей спосіб далеко не єдиний, і в інтернеті можна знайти величезна кількість всіляких технологій вирощування розсади. Яким з них скористатися-вирішувати вам, але компанія “Екочудо” настійно рекомендує застосовувати тільки органічне добриво – біогумус. Тоді саджанці будуть здоровими і міцними, і Вам буде гарантований відмінний урожай!

Вирощування розсади на біогумусі
ЗАМОВИТИ ТОВАР