ГлавнаяДобриво → добрива для малини

добрива для малини

малина і добрива для малини

НОРМИ ВНЕСЕННЯ
для нормальної грунту

Рідке добриво “Айдар”
обробка по листу, на 100 кв. м. 90-120 мл
Біогумус “Экочудо”
при висадці, під кущ 2-10 кг
щорічно, на кв. м. 0,6-1 кг

Малина – це багаторічна рослина, яка відноситься до сімейства Розоцвітих. В ягодах малини містяться цукри (глюкоза, фруктоза), органічні кислоти, солі калію й міді, дубильні, барвні речовини, пектини, клітковина, вітаміни С, групи В, РР, фолієва кислота, аскорбінова кислота, жирні кислоти, ефірну олію та інші поживні речовини. Завдяки такій кількості корисних речовин, малина займає одне з перших місць.

В ягодах малини безліч білків, азотовмісних органічних речовин, завдяки яким нормалізується обмін травної системи.

Посадка малини. Сприятливими попередниками малини є бобові, кріп, петрушка, цибуля, календула, часник, чорнобривці, а також алкалоїдний люпин, який очищає грунт від личинок хруща.

Чим удобрювати малину? Малина досить добре реагує на внесення перед посадкою біогумусу «Екочудо» (100 – 250 г).

Саджанці малини необхідно купувати в спеціалізованих розплідниках, де проводиться ретельний контроль якості рослин. Коренева система повинна бути добре розвинена.

Посадку саджанців малини проводять як навесні, так і восени. Однак восени потрібно закінчити посадку в жовтні, щоб рослина дійшла до настання заморозків а навесні необхідно внести добриво для малини.

Існує кілька способів посадки малини: рядний, гніздовий і кущової.

Найбільш зручне використання рядного способу на присадибній ділянці. Відстань і ширина між кущами повинна бути 30-40 см, а між рядами 2 м.

Після посадки необхідно провести мульчування розчином «Айдар», в пропорціях на 10 л води – 250 мл розчину.
ЗАМОВИТИ ТОВАР