ГлавнаяДобриво → Добрива для саду, плодових дерев і чагарників

Добрива для саду, плодових дерев і чагарників

Якщо ви вирішили завести свій власний сад, підвищити плодоношення вже посаджених дерев, то вам необхідно подумати які добрива для саду ви будете використовувати. Для поліпшення врожайності саду необхідно використовувати як органічні (вносити раз на два роки), так і мінеральні (вносяться в грунт щорічно) добрива.

Купити добриво для дерев в наш час не складає труднощів, але головне правильно використовувати ці добрива, щоб не нашкодити своєму саду. Наприклад, при посадці в ями потрібно вносити тільки органічні, фосфорні і калійні добрива. Не рекомендується використовувати азотні добрива. Такі культури як груша і яблуня (зерняткові), потребують більшої дозі органічного і мінерального добрива, ніж слива і вишня (кісточкові). Необхідно запам’ятати, що в перший рік висадки молодого саду вносити добрива не потрібно. Всі види добрив для дерев вносять в пристовбурні кола рослин з другого року життя. Добрива, що містять азот, потрібно вносити навесні в період першого розпушування, а фосфорно-калійне добриво і гній – восени. Щоб результат був краще, необхідно вносити органно-мінеральні суміші добрив. Щоб не переборщити з добривами, необхідно приблизно орієнтуватися на наступні норми (на 1 м2): подзолистая грунт – гній або компост 4-6 кілограмів, селітра аміачна – 20 грамів, суперфосфат – 40 грамів, калійна сіль – 20 г; чорнозем – гній (компост) 2-3 кг, селітра аміачна – 15 г, 50 г суперфосфату і 10 г калійної солі. Вже в готовому вигляді можна купити добрива для саду, виготовлені для певного виду дерев. Щоб дерева не втрачали плодючість, їх протягом року необхідно підгодовувати.

добрива для саду та дерев

Щоб у вашому саду плодоносили не тільки фруктові дерева, а і ягідні чагарники, необхідно підібрати добрива для чагарників. Так як деякі чагарники (наприклад, малина) особливо вибагливі, їх необхідно удобрювати не тільки навесні, але і влітку. Щорічно під ягідні чагарники вноситися добрив близько 6-8 кг/м2 на глибину 10-12 см. Добрива для чагарників можна приготувати самостійно, або взяти готову органічну суміш.

Компанія “Екочудо” пропонує готові органічні суміші добрив для саду. Продукція компанії “Екочудо” екологічно чиста і не містить шкідливих хімічних речовин, що виснажують грунт.

Купити добрива для дерев Ви можете на сайті «Екочудо”. У вас є можливість замовити доставку екологічно чистих добрив для саду в будь-яку область України.

Екологічно чисті добрива для саду від “Екочудо” – ось з чого починається здоров’я вашої родини.
ЗАМОВИТИ ТОВАР