ГлавнаяРекомендація → Посадка повстяної вишні і подальший догляд

Посадка повстяної вишні і подальший догляд

У середньостатистичному саду вирощують в основному дерева звичайної вишні. Ці фруктові рослини давно полюбилися за соковиті і смачні плоди. Проте не багато садівники знають, що повстяна вишня нітрохи не поступається звичним для нас сортам. Навпаки, повстяна вишня має масу переваг: плодоносіння починається вже через 2 роки після посадки, ягоди дозрівають до кінця червня і довгий час не опадають, вишня ця зовсім не примхлива у догляді і спокійно переносить заморозки і засуху. Крім того, повстяна вишня відмінно виконує декоративну роль на садовій ділянці. Її кущі являють собою величезний природний букет, всипане яскравими і ароматними ягодами. Але в той же час у цього різновиду вишні є і мінус – вона самобезплідна, а це значить, що ягоди будуть рости тільки при наявності поруч інших сортів. Посадка повстяної вишні і подальший догляд за цим кущем – в нашій статті.

войлочная вишня уход фото

войлочная вишня уход фото

Посадка саджанців повстяної вишні

Щоб зібрати хороший урожай повстяної вишні, слід подбати про вибір місця на ділянці.

Рослина віддає перевагу сонячному, незатененное місце. Повстяна вишня буде добре виглядати вздовж живоплотів і бордюрів, як незвичайна декорація серед інших культур.

Для посадки цього кісточкового куща використовують 1-2-річні саджанці.

Посадка повстяної вишні здійснюється навесні, коли бруньки ще не розпустилися, або восени, до останньої декади вересня.

Викопуються ями або траншеї для рядової посадки глибиною близько 50 см і шириною не менше 60 див. Ґрунт, викинутий з ями, змішують з перепрілим гноєм або компостом, а також по можливості вносять деревну золу і мінерали. Відмінно підійде вапно, фосфор і калій.

Кореневу систему саджанця обрізають на 10 см і обробляють водою з глиною. Потім деревце поміщають у яму засипають грунтовою сумішшю. Землю трохи ущільнюють, поливають і мульчують невисоким шаром торфу, щоб у ґрунті зберігалася волога.

войлочная вишня

войлочная вишня

Особливості догляду за повстяної вишнею

Догляд за повстяної вишнею не відрізняється особливою складністю.

Поливають кущі помірно і тільки по потребі, щоб вода довго не застоювалася в ґрунті.

Удобрюють повстяну вишню після цвітіння. Під кореневу систему вносять комплексні мінеральні добрива, що містять азот. Тоді ж обережно розпушують поверхневий шар, щоб не поранити тендітні коріння.

Також необхідно знати, що з часом кущі повстяної вишні сильно загущувальну. А тому кожен рік, у березні, садівникові рекомендується проводити їх огляд і велику обрізку. Особливу увагу приділяють центральним гілках − вони повинні бути міцними і здоровими. Від усіх хворих та старих, а також невдало розташованих гілок, обов’язково збуваються.

войлочная вишня цветёт фото

войлочная вишня цветёт фото
ЗАМОВИТИ ТОВАР