ГлавнаяРекомендація → Семінари з органічного землеробства

Семінари з органічного землеробства

За 12 років організації клубу органічного землеробства я вперше зустрів таку всеосяжну і цілісну технологію розкриття потенціалу рослин “теплі грядки“. Вона дає відповідь на питання отримання гідного екологічно чистого врожаю на вбитій грунті при будь-якій погоді. На малих і великих (4га) ділянках. Дуже продуманий і ефективний спосіб. Треба впроваджувати!

теплі грядки
ці грядки автор запозичив у Зеппа Хольцера. Людини, яка не захищає своє авторство патентами. Як він сказав – патенти на все створене ним належать природі. І не треба ніякої додаткової органічної суміші для таких грядок. Все перегниває природним чином. Мінімум вкладень. А В. Розум все перетворив на комерцію. Нічого особистого – тільки бізнес. Я був на багатьох семінарах Зеппа Хольцера. У нього немає такої технології. Ні по конструкції (органічна грядка зі скошеними краями), ні по самій суті (органіка ні в якому разі не накривається землею). Є й безліч інших нюансів.

навчання на семінарі

Швидше за все ви просто не обізнані, тобто мало знайомі з цим способом. Рекомендую взяти участь у семінарі, щоб все стало на свої місця. Для того, щоб повністю розповісти про всі природні, природні механізми, задіяних в грядці потрібно два семінари по 4 години. Пропоную вашій увазі фільм “Хольцер тераси і ставки – створення мікроклімату“. Починаючи з 27 хвилини уважно подивіться. А то, що Розум робить компостну доріжку між грядами – це не заважає зрячому і здатному до аналізу людині побачити тотожність цих двох способів. Вася насіння роздає безкоштовно і не просуває товари для городників, без яких грядки розуму не працюють. Все працює і він це довів всьому світу. Просто всі хочуть, щоб весь світ став квітучим садом і це у нього первинно. А автор “теплих грядок”хоче грошей і з ним в зв’язці цього хочуть і ті, хто реалізує препарати для таких грядок. І не ображайтеся на правду, а робіть висновки. Коли людина безкорисливо служить людям, блага до нього приходять самі собою. Так, для того, щоб людям вести свою просвітницьку діяльність вони повинні заробляти. Інакше поки не вийде. Ви можете схопивши суть, допрацьовувати метод і використовувати тільки підручні засоби. Адже і Вася вважає використання ЕМ-технології неетичним, тому що можна без них. Потрібно тільки навчитися правильно використовувати сидерати. Клуб органічного землеробства використовує ЕМ-технологію, тому що так у нього виходить, і в інших теж виходить. Ось і добре.
ЗАМОВИТИ ТОВАР