ГлавнаяРекомендація → Засоби збереження води в городі

Засоби збереження води в городі

У посушливих регіонах утримання вологи в грунті має важливе значення. Садівники не повинні відмовлятися від своїх багаторічних рослин або домашніх овочів, просто потрібно діяти мудріше. Далі ми обговоримо способи зменшення використання води в саду, дотримуючись деяких основних кроків. Давайте поговоримо про деякі прості речі, які ми всі можемо практикувати.

Способи збереження води в городіРада 1: внесення органічних добрив в грунт. Додавання компосту в грунт допоможе зменшити потребу рослин у воді. дослідження показали, що збільшення кількості органічної речовини на 5% призводить до збільшення утримуючої здатності землі в чотири рази. Для цього рекомендується вносити біогумус “Екочудо”.

Способи збільшення кількості органічної речовини

Так само існують і інші способи збільшення кількості органічної речовини, наприклад, посів покривних культур в осінню пору року, які будуть рости протягом осені та зими. Поріжте їх культиватором або сапкою, коли вони почнуть цвісти (або раніше) і залиште лежати і розкладатися, тоді у вас буде зелене добриво, відмінна добавка до грунту. Сидерати не тільки підвищують рівень органічна речовина в грунті. Бобові культури, що входять до складу сидератних сумішей, будуть фіксувати азот і збільшувати родючість – виграшний шлях.

Порада 2: Застосування мульчі для зменшення випаровування. Мульчування допомагає зменшити випаровування та охолодити грунт (або нагріти, залежно від типу використовуваного матеріалу). Мульчування може зменшити кількість необхідної рослинам води на 50%.

Що можна використовувати в городі? Солома-відмінний матеріал, при фрагментації вона перейде в чисту органіку. Використовуйте товстий шар близько 3-8 см як хороше правило. Газети (лише газетний папір) можна складати навколо рослин, щоб зменшити кількість паростків бур’янів і зменшити випаровування. Використовуйте близько 2-4 шарів, закріплених або наземних просто покладіть трохи соломи на них, щоб придавити.

Способи збереження води в городіПорада 3: Використовуйте Крапельний полив. Крапельне зрошення забезпечує водою землю / коріння і зменшує випаровування. Використовуйте відповідні трубки, щоб доставити потрібну кількість води на грядки. Поставте систему крапельного зрошення під мульчу, щоб зменшити випаровування.

Рада 4: регулюйте полив, для задоволення потреби овочів у воді. Потреби у волозі змінюються залежно від стадії розвитку ваших рослин. Рівень вологості критичний для молодих, і не розробили зрілу кореневу систему, рослин, а так само відразу після і пересадки і під час цвітіння і плодоношення.

Порада 5: Вибір вирощуваних видів, якщо ви живете в посушливому районі. Подумайте про те, щоб не садити рослини, які п’ють багато рідини, такі як кукурудза або квасоля … або просто посадіть їх менше (хоча це важко зробити з кукурудзою). Якщо ви не можете обійтися без них у саду, переконайтеся, що грядки значною мірою замульчовані.

Порада 6: Зміна стилю посадки. Садіть у вигляді блоків, а не рядками. Листя будуть кидати тінь на землю-буде менше випаровування.

Рада 7: Знайте глибину кореневої ваших рослин і груп культур зі схожими вимогами до води. Це допоможе рослинам отримати оптимальну кількість води і уникнути переливу.
Способи збереження води в городіРада 8: узгодження часу і швидкості поливу з типом грунту. Глиноземи добре утримують вологу, але дуже повільно її вбирають, отже, поливати краще рідше, з маленької висоти, і довго. Піщаний грунт є повною протилежністю глинистої, суглинок десь в середині.

Порада 9: Прополка. Не витрачайте воду на бур’яни, вони конкурують за неї з овочами.

Порада 10: Поливайте в прохолодну пору доби. Встановіть таймер на зрошувальній системі між 9 годинами вечора і 6 ранку, або поливайте самостійно вранці і ввечері – більше води вбереться, а не випарується.
ЗАМОВИТИ ТОВАР