Главная → Дослідження грунту

Дослідження грунту

чого ваша земля потребує в першу чергу?

методи дослідження грунтуВсе починається з грунту.
Не має значення, вирощується ви сад на 10 кв. м або володієте сільським господарством на тисячі гектарів, розумні фермери знають, що аналіз грунту окупається в підвищенні продуктивності і можливості цілеспрямованого внесення добрив, завдяки специфічної діагностики сильних і слабких сторін грунту. Відправити зразки ґрунту для професійного тестування в лабораторію, купити набір для самостійної перевірки, або використовувати спеціалізовані лічильники, хороше вирощування починається з доброї землі.

Пізнаючи органіку.

Пристосування для польових випробувань ввібрали в себе кращі досягнення науки. Загальний принцип дії більшості з цих інструментів і тестів полягає у вимірюванні певних властивостей ґрунтового розчину. Ці розчини виходять шляхом змішування і часткового розчинення грунту, добрив, органіки (листя, компости і т. д.) з дистильованою водою. Після того, як стануть відомі властивості вашої грунту і рослин, у вас буде нова інформація про здоров’я, плодючості, зрілості і активності ваших культур і землі. Словник нижче допоможе вам зрозуміти основи того, що ці пристрої вимірюють.

  • рН – це показник кислотності або лужності в межах від 1 (кислота) до 7 (нейтральний) до 14 (луг). Цілком ймовірно, що pH вашого грунту знаходиться в діапазоні від 5 до 8,5. У грунтовому розчині, рН обмежує біологічну активність, формування гумусу і ріст рослин. Необхідний частий контроль, так як рН землі швидко змінюється через внесення добрив, поливу, і навіть зміни фаз місяця. Ефективний моніторинг рН рідких добрив дасть максимальне поглинання поживних речовин при позакореневих підживлення.
  • EC – Тестування електропровідності грунту, дає величезну кількість інформації: розмір частинок і структуру, дренаж, ємність катіонного обміну [CEC], щоб показати відсоток вмісту глини і органічної речовини, глибини орного шару, рівень пористості, солоності і теплопровідності.
  • ERGS – кількість біологічної енергії на один грам грунту. ERGS являє собою кількість енергії, наявної в розпорядженні вирощуваних культур і мікроорганізмів. Наприклад: сумарний показник вище 1000 зазвичай вказує на проблеми з сіллю, втрати енергії і забрудненість, підвищену можливість опіку коренів. Загальний рівень нижче 200 вказує на слабке зростання, що призводить до неврожаю. Продуктивність пізніх сільськогосподарських культур безпосередньо пов’язана з рівнем ERGS.
  • TDS – загальна кількість розчинених твердих речовин. Цей термін застосовується для позначення комбінованого вмісту всіх органічних і неорганічних речовин в розчиненому вигляді.
  • ORP – Потенціал доступного кисню або рівень вільного кисню. Наявність кисню має вирішальне значення для поглинаючої здатності рослин. На підставі ORP, кількість вільного кисню можна легко регулювати за допомогою перекису водню. Це, безумовно, підвищує ефективність позакореневих підживлень за рахунок збільшення засвоює здатності рослин. ORP і рН показники разом представляють “RH цінність”, яка використовується для діагностики біологічного стану вашого грунту.
  • RH – коефіцієнт окислювально-відновних реакцій. Значення RH нижче 25 вказує на низький вміст кисню, обмежену біологічну активність, і, як наслідок відсутність гумусного потенціалу. Число вище 29 вказує, що кисню занадто багато. Відбувається окислення органічної речовини і втрата вуглецю (в атмосферу), що призводить до обмеження доступності поживних речовин для росту. Значення RH обчислюється з показань ORP і рН.
  • Brix – показники рослини, а не землі. Вказує на адекватне харчування і являє собою відмінний спосіб вимірювання успішного добрива. Рослини з високим Brix (вище 12) вмістом вуглеводів, як правило, здорові. Він застосовується для вимірювання вмісту цукру (Brix) фруктів, щоб визначити зрілість. Також Brix використовується для моніторингу рівня цукрів в рослинній тканині (листя і стебла) протягом усього сезону.ЗАМОВИТИ ТОВАР