Главная → Виробництво Айдара

Виробництво Айдара

Добриво “Айдар « – це універсальна рідка біодобавка, приготована з органічного добрива»Екочудо”. До складу розчину входить цілий комплекс екологічно чистих, натуральних і безпечних поживних речовин, які стимулюють розвиток рослин і їх зростання.

Властивості добрива «Айдар»:

– значно зменшує кількість нітратів у сільськогосподарських культурах;

– збільшує імунітет рослин;

– підвищує в рослинах рівень цукрів, білків, вітамінів і мікроелементів;

– сприяє стимуляції росту і розвитку у рослин;

– прискорює проростання сходів насіння;

– перешкоджає попаданню в рослину важких металів з грунту;

– знижується період дозрівання на 2 тижні;

– сприяє вкоріненню саджанців і розсади;

– підвищує стійкість рослини до патогенної мікрофлори.

За рахунок утримання в добриві “Айдар” мікрофлори, яка виділяється дощовим черв’яком, він має високу ефективність. Симбіотичні мікроорганізми, що знаходяться в травній системі хробака, мають бактерицидні властивості.

Застосування розчину «Айдар». Для гарного росту сходів, рекомендується провести замочування насіння в рідкому органічному добриві «Айдар». Для цього потрібно розбавити концентровану суміш водою кімнатної температури, у відповідних пропорціях (1л води на 2-3 ковпачка розчину на 1 кг насіння). Насіння сільськогосподарських культур замочують в приготовленої суміші на добу, конкретний час залежить від виду сільськогосподарської культури. Після чого насіння набухають, і приходить час їх висаджувати.

Коли насіння посадили в грунт, необхідно зробити підгодівлю розчином «Айдар», в пропорціях на 10 л води 250 мл розчину. Підживлення рослини на садових ділянках потрібно проводити не менше 3 разів, з інтервалом в 2 тижні.

Наприклад, Кімнатні квіти рекомендується підгодовувати 2-3 рази на місяць, тоді добре зміцнюється коренева система.

На ділянці у весняний та осінній період рекомендується обробляти добривом “Айдар” грунт багаторічних рослин.

Щомісячне застосування на садовій ділянці рідкого розчину «Айдар», добре захищає рослину від інфекцій, шкідливих комах і сприяє гарному росту сільськогосподарської культури.

Застосування розчину на основі органічного добрива, значно підвищить рівень врожайності з екологічно чистих продуктів, що корисно для організму.
ЗАМОВИТИ ТОВАР