Главная → Купити стимулятор росту рослин рідкий

Купити стимулятор росту рослин рідкий

рідке добриво Айдар

ХАРАКТЕРИСТИКИ

концентрація 1:200
гумінових речовин 2г/л
зміст NPK 2г/л
ціна в роздріб 50грн./л
ціна оптом прайс-лист


ЗАМОВИТИ

Швидкий і ефективний спосіб харчування вкорінених сільськогосподарських культур в горщиках або у вашому саду! Рідкі добрива починають працювати миттєво, продукуючи тривалий і чудовий ріст і швидке відновлення хворих або отримують недостатню кількість харчування. Ваш вибір стимулятора росту “АЙДАР дозволяє знайти правильну, добре збалансовану їжу для овочів і злаків – з набором важливих мінералів, мікроелементів, ферментів та іншої природної органіки – для ваших конкретних потреб.

Рідкий органічний стимулятор росту “АЙДАР”:

  • містить важливі вторинні і мікроелементи;
  • покращує структуру грунту, аерацію і дренаж;
  • забезпечує пролонговане живлення;
  • сприяє навколишньому середовищу багато в чому;

Чому б не використовувати хімічні добрива? Це резонне питання. Зрештою, азот, фосфор і калій є досить поширеними хімічними елементами, тому де ж перевага цих мішків важкої, зернистої маси, яку потрібно виміряти, змішати і потім закопати, коли ви можете просто забрати невелику пластикову пляшку темної рідини – стимулятор росту “АЙДАР?

Переваги “Айдара”

Є кілька переваг органічних стимуляторів росту, деякі чисто альтруїстичні, інші набагато більш егоїстичні. Перш за все, більшість хімічних добрив підносять на блюдечку тільки всім відоме тріо: азот (N), фосфор (P) і калій (K). Ці троє, виступають як макро-поживні речовини, їх дійсно потрібні на порядок, ніж будь-яких інших, але вони є лише трьома із тринадцяти класів корисних штук, яких потребують рослини. Три хімікату, які підпадають як вторинних елементів, кальцій, сірку і магній, як правило, ігноруються, як і мікроелементи: бор, хлор, марганець, залізо, цинк, мідь, молібден і інші. В той час як їх потрібно набагато менше, ніж макро-поживних, мікроелементи, як і раніше, дуже важливі.

Це може не мати значення, якщо сільськогосподарські культури (овочі та інші) можуть просто отримати ці інші поживні речовини з землі, і дійсно, таке трапляється. Але з плином часу, в ряді випадків, хімічні добрива можуть перешкоджати здатності рослин прийняти їжу з грунту.

З одного боку, чисті хімікати негативно впливають на дощових черв’яків і мікроорганізми в землі, які зберігають її живою і працюють, в результаті чого поживні речовини стають доступнішими для рослин (см вплив органічних і хімічних добрив на якість ґрунту). Дощові черв’яки не тільки забезпечують можливо кращий доступний компост, але вони також допомагають аерації грунту, коли риють тунелі. Без них земля стає все більш щільною, якщо глибоко культивують – що також погано для них, і для структури ґрунту. Без благотворного впливу черв’яків і мікроорганізмів, рослинам важко отримувати доступ до вторинних і мікро-поживних добрив, яких немає в більшості хімікатів.

Різниця між мінеральними та органічними добривами

Хімічні добрива можуть бути в рівній мірі шкідливі для вирощуваних культур, оскільки вони працюють в обхід того, що рослина має зробити, щоб отримати доступ до поживних речовин. Дехто порівнює їх з подачею внутрішньовенно; з плином часу, шлунково-кишковий тракт ослабне за не вживання. Чисті хімічні речовини будуть робити грунт менш поживною, і зменшувати здатність рослин харчуватися самостійно. Отже, земля і рослини стають все більш залежними від хімічних добрив.

Органічні добрива, як і стимулятори росту, далекі від очищених і спрощених хімічних речовин, являють собою складні сполуки, які містять численні вторинні і мікро-поживні речовини. Органічні підгодівлі і стимулятори росту, такі як сухі породи (наприклад, вапно, фосфоритне борошно, і біогумус), кров’яне борошно, кісткове борошно, деревна зола і компост містять важливі мікроелементи, а їх структура дозволяє поліпшити якість грунту, а не погіршити його.
ЗАМОВИТИ ТОВАР