privatbank

Главная → Виробництво біогумусу

Виробництво біогумусу

Біогумус «Экочудо» – це органічне, екологічно чистий продукт, який виходить в результаті переробки гною великої рогатої худоби за допомогою технології вермікомпостірованія. У ньому міститься великий комплекс поживних речовин, мікроелементів, вітамінів, ферментів, мікроелементів (калій, кальцій, марганець, фосфор, магній, азот і залізо), гумінових речовин і ґрунтові антибіотики, які сприятливо впливають на ріст і розвиток рослинного світу. Органічне добриво “Екочудо” є також мікробіологічною основою, до складу якої входить ціла група мікроорганізмів грунтових, що сприяють родючості грунту. Біогумус запобігає розвиток патогенної мікрофлори в грунті, шкідливих мікроорганізмів, рослинних бур’янів і т. д. Це добриво засвоюється рослинними культурами протягом усього циклу дозрівання і плодоношення.

Біогумус безпечний!

Біогумус “Екочудо” є хорошим рішенням для поліпшення врожайності в сільському господарстві протягом багатьох років.

Органічне добриво є однією з головних умов при посадці, підгодівлі всіх сортів сільськогосподарських культур (квітництво, лісівництво та ін).

Додавати в грунт біогумус можна як в осінній, так і в весняний період часу, при цьому зберігаються всі поживні речовини в грунті протягом довгого часу. Крім усього перерахованого, біогумус «Экочудо» допомагає боротися з різними видами комах, тому що в ньому міститься висока концентрація мікроорганізмів, які продукують хітинази (ферменти, що каталізують деградацію хітину).

Техніка внесення біогумусу. Біогумус “Екочудо” необхідно перемішати з водою кімнатної температури в пропорціях, написаних в інструкції. Потім цю суміш внести перед посадкою в лунку, підготовлену для сільськогосподарської культури і ретельно перемішати з грунтом. Така техніка внесення біогумусу збільшує урожайність в 1,5-2 рази і скорочує визрівання плодів до 2 тижнів.

Обробляти листову поверхню рослини таким «чаєм» необхідно в період вегетації.

< a href="https://ecowonder.org/KOROTKII-BІZNES-PLAN-200m.doc" title= "бізнес-план з вермікомпостування" >бізнес план зі створення виробництва біогумусу в приміщенні з корисною площею 200 м< / a>
< a href="https://ecowonder.org/KOROTKII-BІZNES-PLAN-1000m.doc" title= "бізнес-план з вермікомпостування" >бізнес план зі створення виробництва біогумусу в приміщенні з корисною площею 1000 м< / a>
ЗАМОВИТИ ТОВАР