Главная → Виробництво біогумусу

Виробництво біогумусу

Біогумус «Екочудо» – це органічнй, екологічно чистий продукт, який отримують в результаті переробки гною великої рогатої худоби за допомогою технології вермікомпостування. У ньому міститься великий комплекс поживних речовин, мікроелементів, вітамінів, ферментів, мікроелементів (калій, кальцій, марганець, фосфор, магній, азот і залізо), гумінових речовин і ґрунтових антибіотиків, які сприятливо впливають на зріст і розвиток рослинного світу. Органічне добриво “Екочудо” є також мікробіологічною основою, до складу входить ціла група мікроорганізмів ґрунтових, що сприяють родючості ґрунтів. Біогумус запобігає розвитку патогенної мікрофлори в ґрунті, шкідливих мікроорганізмів, рослинних бур’янів та ін. Це добриво засвоюється рослинними культурами протягом усього циклу дозрівання і плодоношення.

Біогумус безпечний!

Біогумус “Екочудо” є хорошим рішенням для поліпшення врожайності в сільському господарстві протягом багатьох років.

Органічне добриво є однією з головних умов при посадці, підгодівлі всіх сортів сільськогосподарських культур (квітництво, лісівництво та ін).

Додавати в ґрунт біогумус “Екочудо” можна як в осінній, так і в весняний періоди, при цьому зберігаються всі поживні речовини в ґрунті протягом довгого часу.

Крім усього перерахованого, біогумус «Екочудо» допомагає боротися з різними видами комах, тому що в ньому міститься висока концентрація мікроорганізмів, які продукують хітинази (ферменти, що каталізують деградацію хітину).

Техніка внесення біогумусу.

Біогумус “Екочудо” необхідно перемішати з водою кімнатної температури в пропорціях, написаних в інструкції. Потім цю суміш внести перед посадкою в лунку, підготовлену для сільськогосподарської культури і ретельно перемішати з грунтом. Така техніка внесення біогумусу збільшує врожайність в 1,5-2 рази і скорочує визрівання плодів до 2 тижнів.

Обробляти листову поверхню рослини таким «чаєм» необхідно в період вегетації.

бізнес план зі створення виробництва біогумусу в приміщенні з корисною площею 200 м
бізнес план зі створення виробництва біогумусу в приміщенні з корисною площею 1000 м
ЗАМОВИТИ ТОВАР