Компостування

про органічний компост

Компост відіграє важливу роль в органічному садівництві. Внесення органічного компосту хорошої якості (вермикомпосту), або розпилення вермикомпостного чаю, додає корисні мікроби і поживні речовини в грунт, збільшує кількість органічних, поживних для рослин речовин, а також посилює вологоємність грунту. Для садової ділянки найвигідніше буде робити компост самим, користуючись простими і необхідними інструментами: компостна купа, термометр і аератор.

Вермикомпостный чай допомагає задовольнити безліч потреб більшості сільськогосподарських культур. Тому ми рекомендуємо робити його самим.

 

Як поліпшити мікробіологію землі

Більшість наших клієнтів чули про неймовірні переваги свіжого, високоякісного компостного чаю, приготованого в домашніх умовах, але не кожен знає, яким насправді легким і недорогим цей процес може бути. Аэрированный Компостний Чай заварюють для вилучення і розмноження корисних грунтових мікроорганізмів, включаючи бактерії, гриби та найпростіші. Компост містить мікроби, а каталізатор і аерація сприяє зростанню їх популяції. При розпиленні на поверхню листя, деякі корисні мікроби можуть конкурувати з патогенними мікроорганізмами. Всмоктуючись в грунт, найпростіші будуть колонізувати рослинні останки, сприяти їх переробці в харчування для рослин.

готове добриво-компост

Вермікомпостірованія, також зване вермикультивированием, дозволяє переробляти з допомогою черв’яків харчові відходи — додавайте їх у свій компост.

Великі результати від маленьких істот

Домашнє компостування з хробаками Старатель безпечно і легко, воно проходить без запаху, дає приголомшливий результат. Протягом одного тижня, 0,5-1 кг зрілих черв’яків будуть конвертувати 15 / ±2 кг харчових відходів в копроліти, які в п’ять разів більш родючі, ніж найкращі чорноземи. Ви забезпечуєте черв’яків підстилкою, харчовими відходами і вологою. Бункери для вермикультивування можуть бути розташовані всередині будинку або на відкритому повітрі в тінистому місці, де заморозок чи перегріву не спостерігається. Для початку необхідно купити хробаків, однієї сім’ї (1500 штук) буде достатньо. Садівники, зацікавлені в швидкому доході, або вегетаріанці, які виробляють більше харчових відходів, можуть купити 2 або більше сімей черв’яків.

середня оцінка 3.5 з 5. всього 2 відкликання (по телефону)
ЗАМОВИТИ ТОВАР